10 powodów dla których warto wybrać Językoland

 

SprężynaZajęcia 
Najmłodsze dzieci podczas zajęć po prostu się bawią (śpiewają, grają, tańczą, biorą udział w przedstawieniach). Tym sposobem są zaabsorbowane tym co robią, a nie samą nauką. Uczą się podświadomienie wkładając w to wysiłku.  

 

SłońGramatyka dla najmłodszych 
Gramatyka nauczana jest na zasadzie indukcji. Nie tłumaczy się zawiłych zasad gramatyki, a jednak są one stosowane. Dzieci odkrywają je samodzielnie i poprawnie stosują.

 

LajkonikWymowa 
Wymowa nauczana jest na zasadzie imitacji. Nikogo nie zmusza się do mówienia. Dzieci mówią po angielsku dopiero wtedy, gdy są do tego gotowe. Zajęcia są prowadzone na zasadzie zabawy. Uczniowie przyswajają język podświadomie bez dużego wysiłku tak charakterystycznego dla metod tradycyjnych.

KibiceIndywidualizacja procesu nauczania 
Proces nauczania skoncentrowany jest na uczniu oraz elementach warunkujących efektywne przyswajanie języka obcego. To właśnie uczeń i jego potrzeby są w centrum naszego zainteresowania. Liczebność grup w pełni umożliwia indywidualne traktowanie każdego z osobna.

 
BałwanekPozytywne wzmocnienia 
Pozytywna motywacja jest swoistym credo. Każdy nawet najmniejszy sukces jest zauważany i doceniany. Wszystko to sprawia, że dzieci starają się jeszcze bardziej. Odnoszą kolejne sukcesy a my jesteśmy z nich dumni. Dlaczego tego nie wyrażać?  


Klocki


Małe grupy 
Spójne Spójne pod względem wieku i poziomu grupy.

 

 

 

KredkiInteresujące i ambitne materiały 
Nasze materiały to nie tylko zakupione produkty, ale również własnoręcznie wykonane pomoce specjalnie dla naszych kursantów. Wykorzystujemy również zróżnicowane środki multimedialne włączając tablice interaktywne.

 

   

SamolotEdukacja międzyprzedmiotowa 
Projekty językowe integrujące różne edukacje (edukacja muzyczna, plastyczna). 

 


Misie

Alternatywna metoda 
Fajna zabawa alternatywną forma nauki to atrakcyjne zabawy i gry językowe, ciekawe ćwiczenia z wykorzystaniem multimediów pozwalające na aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz osłuchanie się z naturalnym brzmieniem języka obcego. Na zajęciach angażujemy wszystkie zmysły, naturalną ruchliwość, wspomagamy się multimediami, by uniknąć nudy i zniechęcenia.

 

 Skarbonka

Oszczędność 
Inwestując pieniądze teraz zaoszczędzicie Państwo w przyszłości. Państwa dzieci z pewnością będą odnosić sukcesy podczas dalszej nauki języka obcego i nie będą potrzebować pomocy korepetytorów. 

 

 

 Powrót do poprzedniej strony