Angielski dla dorosłych Z bogatej oferty zajęć wybierz najodpowiedniejszą dla siebie!

Angielski w życiu codziennym (Everyday English)

 

Everyday English - angielski dla dorosłych - doskonała i nowoczesna metoda nauki

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą posługiwać się językiem angielskim w sposób płynny  i komunikatywny. Główny nacisk położony jest na umiejętność poprawnego i swobodnego posługiwania się językiem. Program opiera się na budowaniu pełnej swobody konwersacyjnej w sytuacjach dnia codziennego. 

 

 


Angielski w świecie biznesu (Business English)


Business English - Angielski dla profesjonalistów, szkolenia w firmach z angielskiegoZajęcia specjalistyczne stworzone z myślą o pracownikach firm i korporacji oraz osobach współpracujących z obcokrajowcami. Celem jest przygotowanie do pracy w środowisku anglojęzycznym. Koncentrujemy się na wykorzystywaniu języka specjalistycznego, struktur  i terminologii związanej z językiem angielskim w miejscu pracy. Program obejmuje m.in. prezentacje, spotkania służbowe, raportowanie, negocjacje. 

 

Angielski dla wyjeżdzających (On the way)

Autobus londyński - angielski w pracy, angielski na budowie i ogólnie w budownictwie Zajęcia przeznaczone dla osób planujących wyjazd do anglo-języcznego kraju, a także tych którzy chcą „odświeżyć” swą znajomość języka. Przygotowują do swobodnej komunikacji w sytuacjach dnia codziennego np. w kawiarni, na dworcu,  na lotnisku.

 

 


Angielski w pracy (Professional English)

Stadion olimpijski w Londynie w budowie - angielski w pracy nauka Zajęcia przeznaczone dla osób zainteresowanych umiejętnością efektywnego komunikowania się w miejscu pracy. Naszym celem jest zaznajomienie z terminologią i językiem specjalistycznym niezbędnym do swobodnego funkcjonowania w zawodzie w środowisku anglo-języcznym. Główny nacisk położony jest na komunikatywność.

 

Proponujemy:

  • Angielski dla pracowników branży budowlanej
  • Angielski dla pracowników branży hotelowej i gastronomicznej
  • Angielski dla pracowników sektora medycznego
  • Angielski dla mechaników i diagnostyków samochodowych
  • Angielski dla fryzjerów i kosmetyczek